Studnie ogrodowe ozdobne

A to propozycja dla ogrodów, w których nie ma prawdziwej studni, pełna oferta zawiera kilka rodzajów i rozmiarów studni.

Bardzo ciekawą i atrakcyjną propozycją dla ogrodów są studnie ogrodowe z drewna, niezwykle dekoracyjne, a jednocześnie o walorach użytkowych

Zależnie od wybranego rozmiaru studni można w niej przechowywać wodę do podlewania kwiatów, ewentualnie zasadzić kompozycję roślinną lub po prostu ustawić jako dekorację ogrodu czy tarasu.

Studnie drewniane są zaimpregnowane, pokryte kolorową dachówką z drewna lub z dachem tradycyjnie drewnianym. Dzięki temu są wytrzymałe i odporne na uszkodzenia oraz warunki atmosferyczne

.

Zależnie od ogólnej stylistyki otoczenia mogą być wykonane w stylu tradycyjnym, lekko rustykalnym lub w zupełnie nowoczesnej aranżacji, tak, by pasowały do pozostałych detali architektury ogrodu, mebli wypoczynkowych czy altany lub pergoli ogrodowej. Pięknie prezentują się studnie ogrodowe z kolorowymi dachówkami, dobrana kolorystycznie kompozycja kwitnących roślin w środku doda uroku każdej posesji i stanie się ozdobą ogrodu, tarasu i kącika wypoczynkowego w otoczeniu roślinności.

Aby otrzymać pełna ofertę Wypełnij "FORMULARZ"


Kliknij na interesujący Cię produkt by dowiedzieć się o nim więcej...


Copyright by www.blizniaki-producent.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone

WYROBY OGRODOWE Z DREWNA ”BLIŹNIAKI ”s.c.

Łukasz Musiał, Tomasz Musiał

Borów Wielki 41

67-124 Nowe Miasteczko

tel./faks +48 68 388 89 08