O Firmie

O firmie

Firma Bliźniaki zajmuje się produkcją wysokiej jakości, niepowtarzalnych wyrobów galanterii drewnianej do ogrodu.Od samego początku stawiamy na rozwój firmy oraz jakość wykonania naszych produktów, co pozwala nam wyjść naprzeciw wymaganiom naszych klientów . Szeroki wybór asortymentu z drewna pozwala na całoroczną sprzedaż. Znajdą tutaj Państwo wyroby dekoracyjne do ogrodu oferowane wczesną wiosną : donice, kwietniki, pergole, budki lęgowe dla ptaków, latem: wiatraki ogrodowe, latarnie morskie, studnie, wozy, taczki, młyny wodne, jak również jesienią i zimą: karmniki dla ptaków, figury drewnaine oraz przedmioty użytkowe jak meble ogrodowe , artykuły dla zwierząt i wiele innych.

Krótka historia firmy 

Zakład został założony w 2003 roku z myślą o produkcji małej architektury z drewna do ogrodu. Bliźniaki to stolarze z wykształcenia. Robią więc to na czym się znają. Stolarstwem interesował się już ich dziadek. Dorywczo robił dachy. Ojciec ich – Janusz – też złapał bakcyla. Wszystko, co z drewna w domu, wykonywał sam. Bliźniacy po szkole znaleźli pracę w zagranicznej firmie, ale zawsze marzyli o własnej. Zaczęli od zabawy w przydomowej piwnicy, tam dłubali pierwsze swoje mini wiatraki. Wyroby spodobały się klientom. Dostali większe zamówienie i pomyśleli, że z tego może być całkiem dobry interes. Podziękowali za pracę u kogoś i poszli na swoje.

 

W mediach o nas

Zaczynali od zera. Dziś ich drewniane wiatraki czy studnie trafiają do Anglii, Francji a nawet Stanów Zjednoczonych. A klienci sami przyjeżdżają po wyroby Bliźniaki Łukasz i Tomasz Musiał z Borowa Wielkiego mają żyłkę przedsiębiorcy…    „Czytaj dalej”

 

Kolejny etap rozwoju firmy

Nasza praca to nasza pasja i wykonujemy ją z sercem. Jesteśmy stąd i kochamy ten region, dlatego cieszymy się, że możemy tutaj pracować, odprowadzać podatki do swojej gminy i zatrudniać jej mieszkańców – mówią o sobie właściciele firmy „Bliźniaki”, która przejęła właśnie mury po Zefamie. Pochodzący z Borowa Wielkiego bracia Łukasz i Tomasz Musiałowie już we wczesnej młodości wiedzieli, że … „Czytaj dalej   

Produkcja utrzymywana jest ciągle przez cały rok w systemie dwu i trzyzmianowym. Wciąż poszerzamy nasz park maszynowy i unowocześniamy produkcję, dzięki czemu możemy sprostać coraz większym zamówieniom naszych klientów. Oferta firmy Bliźniaki skierowana jest głównie do dużych dystrybutorów i hurtowni, jednakże w nasze towary zaopatrują się również mniejsze sklepy, małe hurtownie, właśnie z myślą o klientach mniejszych powstał dobrze zaopatrzony magazyn, który pozwala na szybkie zaopatrzenie w trakcie sezonu. Magazyn jest systematycznie uzupełniany.

Gwarantujemy wysoką jakość

Nasza firma współpracuje z wieloma sklepami oraz hurtowniami na terenie polski i całej europy. Oferujemy naszym odbiorcom produkty najwyższej jakości w bardzo atrakcyjnych cenach. Produkcja utrzymywana jest ciągle przez cały rok w systemie dwuzmianowym.  Wciąż poszerzamy nasz park maszynowy i unowocześniamy produkcję, dzięki czemu możemy sprostać coraz większym zamówieniom naszych klientów.

 

Drzewo pozyskujemy z polskich lasów państwowych posiadających certyfikat odpowiedzialnej gospodarki leśnej FSC ®

 

FSC_Certificate                  FSCQLGbmK

 

 

Zakład BLIŹNIAKI Nowe Miasteczko